SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,PIZZERI,PASTICERI,

Price: With agreement

details

posted
13 February 15:08
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

SHESIM MAKINERI PER FURRA BUKE,(brumatrice,prerese buke etj) PASTICERI,PIZZERI,AKSESORE ,ASISTENCE .TEK NE MUND TE GJENI GJITHCKA TE NEVOJITSHME PER MAKINERITE E SIPERPERMENDURA .


Similar ads