PAISJE PER SORBETO

Price: With agreement

details

posted
1 April 04:47
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

Shiten paisje per sorbeto
Cmim i arsyeshem
Kontakt 0672012232
Adresa: Tirane, Casa Italia Kati 3

/// ARREDO-DUE /// GARANCI - SIGURI - SUPORT TEKNIK ///


Similar ads