SHITET HP COMPAQ 6200 PRO + EIZO FLEXSCAN 23\'\'

Price: 175.00 €
SHITET HP COMPAQ 6200 PRO + EIZO FLEXSCAN 23\'\'

details

posted
20 October 15:31
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

Ne shitje Seti kompjuterik

Pc:
Hp Compaq 6200 Pro Microtower
Core i5 2500 3.30GHz
4GB RAM DDR3
HDD 250GB SATA-III 6.0Gb/s 7200RPM
DVD ROM
Windows 10 64bit

Ekrani:
FlexScan EV2316W 23
Ekran profesional Eizo seria FlexScan ekran profesional dhe i pershtatshem ne punime me ore te zgjatura . Nje nga markat me te mira Japoneze.
Madhesia: 23\" / 58 cm
Ngjyra: Gri
Resolucioni: 1920 x 1080 (16: 9 aspect ratio) 60Hz
Iputet: DisplayPort (HDCP 1.3), DVI-D (HDCP 1.4), D-Sub mini 15 pin, USB 2.0
Speaker te inkorporuar
Kunder lodhjes se syve gjate punes.
Fleksibel deri ne 90 grade rrotullim
sensor ndricimi ndaj ambjentit
sensor ruajtje energjie kur largohesh nga ekrani.

TE PERFSHIRA NE CMIM:
Mouse
Tastiere
Kabull VGA
Kabull Korenti


Similar ads