MacBook Pro 13-inch 2011

Price: 450.00 €
MacBook Pro 13-inch  2011

details

posted
6 January 13:06
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

MacBook Pro (13-inch, 2011)
Processor 2,3 GHz Intel Core i5
Memorja 8 GB 1333 MHz DDR3, 256 GB SSD
Grafika Intel HD Graphics 3000 512 MB

Laptopi eshte ne gjendje shume te mire.
Karikues dhe bateri te re.
Shitet per arsye mosperdorimi


Similar ads