LENOVO THINKPAD T14S (SI I RI) i5G11/16/512SSD/FHD R&R COMP

Price: With agreement
LENOVO THINKPAD T14S (SI I RI) i5G11/16/512SSD/FHD  R&R COMP

details

posted
29 January 15:05
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Albania > Tirana region > Tirana
pattern
Thinkpad

Description

🔷Cpu i5-10310U 1.70 GHZ Turbo 4.40 GHZ
🔹Ram 16 GB DDR4
🔹SSD 256 GB NVME
🔹Intel (R) UHD Graphics
🔷SCR 14” 1920-1080 Full HD Touchscreen
🔹Bateria : 5-6 Ore
🔷Canta 🎁
🔹Garancia : 12 Muaj

👉Porosit në :
📲 +355 69 43 39 723
📲 +355 68 20 42 422

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 UNION BANK -10% INTERES VJETOR - IUTECREDIT

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga \"Islam Alla\", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al


Similar ads