DELL PRECIZION 7670 (NEW) i5G12/32/1TB/A2000 R&R COMPUTER

Price: With agreement
DELL PRECIZION 7670 (NEW) i5G12/32/1TB/A2000 R&R COMPUTER

details

posted
25 January 2023 01:03
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Albania > Tirana region > Tirana
pattern
DELL PRECIZION 7670

Description

🔸Cpu i5-12600HX 3.30 GHZ Turbo 4.80 GHZ
🔸Ram 32 GB DDR5 4800 MHZ
🔸SSD 1 TB NVME
🔸SCR 16.0” Full HD+
🔸Intel UHD Graphics
🔸Nvidia RTX A2000 8 GB Dedicated
🔸Bateria : 5-6 Orë
🔸Canta 🎁
🔸Garancia : 12 Muaj

👉Porosit në :
📲 +355 69 43 39 723
📲 +355 68 20 42 422

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨ 🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉Mundesia me keste me Interes, 10% vetëm me kartë ID. 💳 😉 👉

UNION BANK - IUTE CREDIT -ETJ

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm! “R&R” Computer Services 📍Rruga \"Islam Alla\", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📧 [email protected]
🌐 https:/www.crs.al


Similar ads