BMW X6 grup timoni

Price: With agreement
BMW X6 grup timoni

details

posted
1 April 03:07
category
Automjete > Autopjese dhe paisje
country
Albania > Tirana region > Tirana

Description

Shesim grupe timoni per te gjitha modelet e BMW si per BENZ,AUDI ,e Tje. Ne revizjonojm ose i rigjenerojm grupet e timonit me pjeset origjinale te ( ZF ) kompani me nje garanci 1 vit , te gjith te interesuari mund te kontaktoj ne TL .


Similar ads