Tirane, shes apartament 2+1, Kati 2, 107 m², TEG

Price: 160,000.00 €
Tirane, shes apartament 2+1, Kati 2, 107 m², TEG

details

posted
25 November 11:46
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Tirana region > Tirana
Kuadratura
107 m²
Numri i dhomave
2

Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te bukura ne Tirane, prane TEG-ut.

Sip totale eshte 107 m2.

Siguri me roje dhe kamera 24h.

Eshte i organizuar ne : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin 2 ne objekt.

Dallohet per qetesine dhe pyllin I cili shtrihet brenda kompleksit te banimit.

Hapesire parkimi per makine perfshihet ne çmim.

Cmimi: 160.000 Euro.


Tarife agjensie 1% per bleresin.


Similar ads