Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut

Price: With agreement

details

posted
31 March 20:25
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Tirana region > Tirana
pattern
115
Numri i dhomave
3

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 116 m2 ne zonen e Freskut,Rruga e Thesarit,prane UKT.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti ndodhet prane stacionit te urbanit.Apartamenti ka pamje nga J-L.Shitet 580 euro/m2,bosh pa mobilim.Nuk mirepresim telefonata nga agjent imobiliare.Tel 00355682812116


Similar ads