Kamin me pelet

Price: 550.00 €
Kamin me pelet

details

posted
12 October 10:18
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Mitrovica region > Skenderaj

Description

Shes kaminin me pelet vetem 3 muaj i perdorur, ne gjendje shume te mire pothuajse i ri, gjendja e tij tregon me shume. E shes per arsye te ndryshimit te sistemit te ngrohjes.

Kapaciteti 11kw


Similar ads