Truall në shitje në Tepe

Price: 15,000,000.00 Lek
Truall në shitje në Tepe

details

posted
6 June 15:40
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Albania > Shkodra Region > Shkoder
pattern
1000

Description

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1000 m² të ndodhur në Tepe dhe me dalje në rrugën kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

?ÇMIMI: 15’000 lekë të reja/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Similar ads