Tokë për shitje pranë Kullave Italiane

Price: 72,600.00 €
Tokë për shitje pranë Kullave Italiane

details

posted
27 March 17:44
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Albania > Shkodra Region > Shkoder
Kuadratura
330 m²

Description

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane.

Cilësitë e tokës:
– Toka ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.
– Ka një hapësire prej 330m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.
– Kjo pronë është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 220 €/m² *I NEGOCIUESHËM*
——————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Similar ads