Tokë në shitje te Kolaudimi

Price: 100,000.00 €
Tokë në shitje te Kolaudimi

details

posted
13 February 17:17
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Albania > Shkodra Region > Shkoder
pattern
750

Description

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 750 m².
Toka ndodhet afër kolaudimit të makinave, rruga “Doktor Ali Spahia”.
Ndodhet buzë rruge dhe ka dalje në rrugën kryesore.

?ÇMIMI: 100’000 €
———————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al


Similar ads