Tokë në shitje në Kuç

Price: 25,000.00 €
Tokë në shitje në Kuç

details

posted
14 January 16:53
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Albania > Shkodra Region > Shkoder
Kuadratura
3000 m²

Description

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 3 dynym dhe me adresë te rruga Hekurudhore, te Ura e Kuçit.

✔Cilësitë e tokës:
– Ndodhet shumë pranë rrugës kryesore.
– Ka dokumentacion të rregullt pronësie.

?ÇMIMI: 25’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com


Similar ads