Shitet Toke ne Rrjoll.

Price: 1.00 €
Shitet Toke ne Rrjoll.

details

posted
20 February 09:30
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Albania > Shkodra Region > Shkoder
Kuadratura
1 m²

Description

? Listim i Ri

?Shiten 3150 m2 toke ne vije te pare

?Ndodhet ne bregdet , Rrjoll.

✅Ndodhet veten 400m distance nga Kisha e Rrjollit dhe 200m nga Laguna e Rrjollit
✅Prona disponon certifikate pronesie

? cmimi 44€ / m2

?Fiksoni takim tani per te pare pronen!

? Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

?Agjensia e Sherbimeve Extra.


Similar ads