Makineri per blloqe

Price: With agreement

details

posted
14 November 20:09
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Albania > Shkodra Region > Shkoder

Description

Shitje makineri per prodhimin e blloqeve, prodhim italian makinerite prodhohen me porosi direk nga Italia. Per me shume informazione mund te na shkruani ne adresen
emilianlukaj@gmail.com dhe do ju japim c'do informazion qe ju duhet.


Similar ads