🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2

Price: 25,000.00 Lek
🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2

details

posted
22 May 11:44
category
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
country
Albania > Shkodra Region > Shkoder

Description

🆕Listim i ri!!

🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2

🎯Ndodhen L.Xhabije, Shkoder

🛁 1wc

💶 cmimi 25000 leke / muaji

🛠Objekti ka nevoje per rikonstruksion

✅Pronari i objektit i njeh shpenzimet qe mund te behen ne objekt nga qira-marresi.
✅Per te interesuarit mund te krijohet mundesia te jepet dhe nje dyqan aty ngjitur per te krijuar nje sip 100m2 ne total.

📌Fiksoni takim tani!

📲 Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398

🎯Agjensia e Sherbimeve Extra.
🧩www.agjensiaextra.com