Dyqan për shitje tek Bexhisteni

Price: 1,058,300.00 €
Dyqan për shitje tek Bexhisteni

details

posted
23 February 16:05
category
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
country
Albania > Shkodra Region > Shkoder

Description

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek Bexhistneni. Dyqani ka sipërfaqe 1114 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Cilësitë e dyqanit: - ka hapësirë të bollshme
- është i përshtatatshëm për çdo lloj aktiviteti
- ka vetratë të madhe që sherben për reklamim
- ka pamje nga rruga kryesore.

?ÇMIMI: 1'058'300 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al