OKAZION apartament 1+1 i mobiluar vija e pare

Price: 66,000.00 €
OKAZION apartament 1+1 i mobiluar vija e pare

details

posted
9 July 13:43
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Vlora region > Saranda
Kuadratura
64 m²
Numri i dhomave
2

Description

Shitet apartament 1+1 vija e pare me pamje fantastike, 50 m larg detit. Apartamenti ka siperfaqe te pergjithshme prej 64m2, ndodhen ne rrugen Butrinti ne katin 2 dhe eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.Prona eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi,1 sallon & guzhin,1 ballkon dhe 1 tualet.Na kontaktoni per me shume informacione ose per te vizituar pronen.


Similar ads