Apartament 1+1 pamje ballore nga deti ndertim i ri

Price: 60,000.00 €
Apartament 1+1 pamje ballore nga deti ndertim i ri

details

posted
17 August 11:41
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Vlora region > Saranda
Kuadratura
82 m²
Numri i dhomave
2

Description

Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande Kati i 3-te, ndertim i ri. Siperfaqe e pergjithshme 82m2 Pamje ballore nga deti Organizuar ne :1 dhome gjumi,1 sallon & guzhine,1 ballkon dhe 2 tualete. Per me shume informacion ose per te vizituar pronen na kontaktoni


Similar ads