VW Caddy dizel

Price: 6,200.00 €
VW Caddy dizel

details

posted
30 April 13:22
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Gjakova region > Orahovac
Targa
Të huaja
The march
handbook
Type
VW Volkswagen
pattern
Caddy
Year of production
2013
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
200 000 - 249 999

Description

VW Caddy 2013, 2.0TDI 6 shpejtesi, 4x4.
Eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte me targa te huaja.
Ka nxemje ne ulese dhe nxemse te motorrit per dimer.


Similar ads