Tharëse

Price: 180.00 €
Tharëse

details

posted
11 April 16:48
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Prizren region > Prizren

Description

Shes tharësen e rrobave, e ardhur nga Zvicrra, me kondenzim, pa gyp...


Similar ads