Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!

Price: With agreement
Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!

details

posted
30 March 22:42
category
Shtepi & Familje > Mobilje
country
Kosovo > Prizren region > Prizren

Description

Bejme prodhimin e dekoreve dhe dizajneve te veqanta per shtepi qe mund te perdoren brenda dhe jasht . Kualiteti SUPERIOR !

Ajo qe i ka munguar shtepise tuaj , nje dekor qe e ndryshon komplet ambientin dhe ngrohtesin ne shtepi .
Punimeve mund te i shtohen dritat L.E.D.
Gjendemi ne PRIZREN . CILESIA GARANTOHET!!!


Similar ads