Shes Raft per Lokal

Price: 25.00 €
Shes Raft per Lokal

details

posted
17 February 17:00
category
Shtepi & Familje > Dekorime
country
Kosovo > Prizren region > Prizren

Description

Shes raft per lokal ne gjendje shum te mir osht pak i perdorun ka 26 Vegeza te hekurit dhe ka madhsi 1.13cm me 75cm .
Arsyeja shitjes : ekom mbyll lokalin

qmimi osht i volitshem 25 Euro.


Similar ads