Skoda Fabia TDI 1.6 Diesel

Price: 6,600.00 €
Skoda Fabia TDI 1.6 Diesel

details

posted
6 March 08:46
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Type
Skoda
pattern
Fabia
Fuel
Diesel
Year of production
2012
Mileage
250 000 - 299 999
The march
handbook
Targa
Kosovo

Description

Nderrim nuk bej !!!
Shkoda Fabia TDI 1.6 Diesel
Viti 2012
E regjistruar ne RKS në muajin 11
AC Klim ,Abs,Esp, Airbag, Bordkompjuter ,Centrall, xhamat me rrym, dy qelsa.
E servisuar gjdo her me kohe.
Ne gjendje perfekte teknike mekanike dhe optike
Shpenzime shume te vogla
Perkthimi i mundeshem menjeher.
Kontakt 049 336 199


Similar ads