Shitet Touran 2012 dsg 2.0 bluemotion

Price: 12,000.00 €
Shitet Touran 2012 dsg 2.0 bluemotion

details

posted
21 March 18:38
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Shitet: Tourani 2012 dsg 2.0 bluemotion me 7 ulse material lekur pullat ne timon 156 mi km osht ne gjendje perfekte me goma te veres dhe fellne

Per me shume info kontakto ne numrat edhe ne viber: 044755722 dhe 045893317


Similar ads