Shitet Opel Corsa1.2 Benzin Automatik Shum e Mir

Price: 3,750.00 €
Shitet Opel Corsa1.2 Benzin Automatik Shum e Mir

details

posted
18 February 14:49
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Shitet Ope Corsa 1.2 Benzin Automatik
Tel 045453577 qmimi 3.800€
Viti i Prodhimit 2002 e Ardhun Prej Zvicrre🇨🇭
Modeli Eco Flexxx
1 Pronar qe Nga Doganimi Vetures
Km 220 te Garantume me Liber
E regjistruar -Serviset E kryera -
Karaseri Te Rujtun *Ceramik*
E Garazhuar
Ndrrusi shpejtsive Punon Perfectt
Vetura Esht Ngjendje Shum e Mir
i Dyti Pronar Prej Qe esht Doganu dhe regjistru ne Kosov
Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 1.2 benzin Motorr zingjir ne gjendje prefekte.
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster
Posedon:
Klim Atronik
Dritat E Mjegulles
4 Gomat e Dimri te Reja
Vetur Familjare
tel 045 45 35 77
Prishtin1


Similar ads