Seat Altea 1,6 TDI Eco Motive Final Edition nga Zvicra - RKS

Price: 6,450.00 €
Seat Altea 1,6 TDI Eco Motive Final Edition nga Zvicra - RKS

details

posted
8 January 00:46
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Type
Seat
pattern
Altea

Description

Seat Altea 1,6 TDI Eco Motive Final Edition
Viti i Prodhimit 26.05.2010 ( Modeli 2011 )
Timon Multifunksional Dy Qelsa Funksional
AluFellge Sport me Guma Dimrit Tempomat
Park Senzora Klima Tronik Ulset Comfortline
Senzora te Shiut dhe te Dritave ( Auto )
Pashqyrat me Palosje dhe me Nxemje
i posa ardhur nga Zvicra i Doganuar per her
te par ne RKS ( regjistrim deri janar 2021 )

Per me shum Info ne tel viber ose whatsap
.. 045 / 618 / 666 ( jo sms jo mesenger ) ..

Gjendemi n’Magjistralen Prishtinë-Mitrovicë
Kilometri 14të afër Sllovenia Petrol n’Stanovc

Faqja ne Facebook : Arteni Auto\'s


Similar ads