?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Price: With agreement
?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

details

posted
8 February 12:48
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
The march
automatic
Mileage
200 000 - 249 999
Fuel
Nafte
Targa
Kosovo
Type
Mercedes-Benz
pattern
280

Description

AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘 PAGESA KESH DHE PER MES BANKE TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË DERGO OFERTEN TUAJ 24/7 VIBER OSE WHATSAPP +38349116515 AUTO-SHALA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049116515 JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Similar ads