BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Price: With agreement
BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

details

posted
3 October 2021 23:06
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Targa
Kosovo
The march
automatic
Type
Fiat
pattern
Punto
Year of production
2013
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
250 000 - 299 999

Description

2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049699968
Dhe viber +38349699968


Similar ads