Truall 44 ari në #SHITJE në Llapllasellë

Price: 3,000.00 €
Truall 44 ari në #SHITJE në Llapllasellë

details

posted
25 May 18:04
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
4400 m²

Description

Trualli me sipërfaqe 44 ari ndodhet në Llapllasellë, në komunën e Graçanicës. Trualli ka fletë poseduese. Dimensionet e tokës: 208m gjatësi dhe 21m gjerësi.

🌐 https://rh-ks.com/properties/truall-44-ari-ne-shitje-ne-llapllaselle/

ID e pronës: 23272

Kompania për patundshmëri
RH Real Estate
---
📞 045 600 650
📧 [email protected]
🌐 www.rh-ks.com
📍 Prishtinë, Kalabri , Rr.Shefqet Shkupi , Blloku B4/1 , Kati i 1-rë, Lokali nr. 14
Që ju të bëni zgjedhjen e duhur, RH Real Estate.


Similar ads