Shiten 5hektar, 65ari ne Suhadoll

Price: 2,500.00 €
Shiten 5hektar, 65ari ne Suhadoll

details

posted
4 February 15:58
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
56000 m2 m²

Description

Ofrohen per shitje 5 hektar e 65 ari ne Suhadoll.
Parcelat posedojn rruge me kadaster dhe kane te gjithe dokumentacionin ne rregull.
Vendi eshte i rrafshet dhe i pershtatshem per cdo lloj ndertimi.
Per me shume informata na kontaktoni.

Verejtje : foto eshte vetem sa per ilustrim.


Similar ads