SHITET TRUALLI p.a. 12 ARI BARDHOSH

Price: 25,000.00 €
SHITET TRUALLI p.a. 12 ARI BARDHOSH

details

posted
5 June 04:02
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

SHITET TRUALLI AFERSISHT 12-13 ARI N\' BARDHOSH.

( JO SHITJE URGJEND !!! )

Trualli gjindet afer Prishtines (5-10 Min me Makine/ 15 Min me Autobus)
Autostrada esht afer(3-5 Min)
Mundesi per Blerje esht ETC\'ja dhe gjithashtu ALBI.
(5 Min)

Uji - Kanalizimi - Rryma

DOKUMENTAT KOMPLET


Per disa Pytje mundeni Kontaktoni mes WhatsApp n Numrin +4917684243737 .

Nese jeni interesum per blerje.


Cmimi per ARI 25.000-.€
Cmini esht e negociueshme.Prap per me shum me kontaktoni.
+4917684243737F. Ademi


Similar ads