SHITET TOKA MBRAPA MAGAZINES UJI RUGOVA

Price: With agreement
SHITET TOKA MBRAPA MAGAZINES UJI RUGOVA

details

posted
28 May 14:55
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
1110 m²

Description

Shitet toka rrugës për Obiliç mbrapa magazines ujit Rugova. Toka ka gjerësi anesore 56 metra ne veri dhe ne jug. Parcela posedon 1110 metra katror(1 hekter e 11 ari), kjo parcelë është për afarizëm dhe me të gjitha letrat në rregull. Bartja e pronës bëhet menjëher tek blerësi. Ne si shërbim i pasurive të paluajtshme ndihmojmë në marrjen e zgjedhjeve të duhura. Profesionalizmi dhe shërbimi në kohën e duhur është motoja jonë. Ëndrrën tuaj për biznes, vendbanim dhe investim e gjeni tek ne. Shtëpia është vendi ku aty fillon historia juaj 🏠 ! 📞 +38345838000 +38344559666 📩[email protected]


Similar ads