Maqina Teshave

Price: 90.00 €
Maqina Teshave

details

posted
27 August 16:06
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Shitet maqina e teshave ne gjendje te mir teknike Beko 85x60x50


Similar ads