Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut

Price: 1.00 €
Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut

details

posted
10 March 07:46
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

DescriptionKontakt +38344-395-435 ☎️?☑️
IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H

Maqinat Për heqjen e Lagështis-Mykut ne Mure -Dysheme -Maqinat jon Profesjonale me kapacitet prej 10 litra deri 158 litra Maqinat e heqen Lagështin-Mykun në Menyr te shpejt dhe të sigurt., tharjen e Gletit- Llaqe-Ngjyra- Mallter -Ybercuk-ndertim te shpejt dhe sigurt-Shtepi -Banesa-Podrume,Garazha etj. kontakt +383-44-395-435


Similar ads