BLEJM LAVATRIQE nga 10 deri 30 euro 044 481 885

Price: With agreement

details

posted
11 February 08:44
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

blejm lavatriqe gorenje beko dhe si dhe bajm servisimin e tyre poashtu posedojm pjes rezerv per shum lloje si dhe kemi gjama per shum lloje te shporetave elektrik


Similar ads