Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

Price: 30.00 €
Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

details

posted
2 April 06:33
category
Biznes & Punësime > Sherbime
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H
Te gjitha jan Dizel me Klime dhe ne gjendje te rregullt
Gjindemi ne Prishtine
Kontakt
Viber +38649677634


Similar ads