RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

Price: With agreement
RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

details

posted
8 April 14:44
category
Biznes & Punësime > Sherbime
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

DescriptionNumri :046 194 980
Viber : +38346194980
Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te Shtepiav(Objekte te uleta)me qels ne dore,dhe ofrojm ne vend te pageses me para mund ta keni mundesin ta kryeni me kompenzim te:Veturav,Banesav,Troje.etj
Ofrojm nje pune me specialitet dhe korrektesi
Punojm ne Prishtine,Fushe Kosove,Obiliq,Lipjan etj


Similar ads