Austria Renovim \'\'Bejme Renovim prej A-ZH

Price: With agreement

details

posted
7 June 00:10
category
Biznes & Punësime > Sherbime
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Austria Renovim eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune.
Numrat janë:044 183 126 dhe 049 455 713
Viber +38344183126

Bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve , instalimin e ujit ,nivelizim masiv ,si dhe gdhendja e parketit te vjeter.
Ne edhe punojm ne rajonin:Prishtin, Fush Kosove,obiliq,Lipjan


Similar ads