SHITEN URGJENT RICOH 8001 2 cope 2250 €

Price: 2,450.00 €
SHITEN URGJENT RICOH 8001 2 cope 2250 €

details

posted
3 February 04:24
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Shiten urgjent 2 fotokopje RICOH 8001 me shume pak kopje ne gjendje te shkelqyeshme pune.
Arsyeja e shitjes eshte ndrrim aktiviteti.


045 544 411 - JETONI


Similar ads