SPRİNTER-516.CDİ-2012-MODEL

Price: 1.00 €
SPRİNTER-516.CDİ-2012-MODEL

details

posted
27 August 14:18
category
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

SPRINTER MERCEDES-BENZ 516 CDI
MODEL 2012
280.349 Km
VELLIMI I MOTORRIT DERI ME 1300 cm3
FUQIA E MOTORRIT DERI ME 100 Hp
NGJYRA I BARDHE
VENDE 22+1

NUMRA TE TJERE KONTAKTI OSE WHATSAPP

00905061231224

MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRAT E MESIPERM PER CDO LLOJ MAKINERIE TE RENDE,NDERTIMI,ESAKAVATOR TE ÇDO LLOJ MARKE DHE TONAZHÄ° PER ÇDO LLOJ FADROME TE ÇDO MARKE MAKÄ°NERÄ° ASFALTÄ° E SHUME TE TJERA AUTOBUS , SPRINTER , SIPAS KERKESAVE TUAJA JENÄ° TE MÄ°REPRÄ°TUR PER ÇDO LLOJ BASHKEPUNÄ°MÄ°


Similar ads