Shitet lokali ne qender afer sheshit!DELTA

Price: With agreement

details

posted
10 April 01:07
category
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Shitet lokali ne qender te qytetit perballe hotelit\"Grand\",me siperfaqe prej 82m2.Lokali eshte perdhese e ulet dhe eshte i leshuar me qira me kontrate 3-vjecare,eshte i ndriçuar nga te dy anet dhe i renovuar para 2 vitesh.Lokali ka flete poseduese, perkthimi behet menjehere dhe nuk eshte ne hipoteke. Cmimi sipas marreveshjes.Informata 044 556 777---049 157 113---049 445 711


Similar ads