Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne Dardani

Price: 500.00 €
Leshohet banesa 65m2  me qera per zyre ne Dardani

details

posted
26 February 13:30
category
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne lagjen Dardania .
Banesa posedon 3 njesi pune,
Depo
Banjo
Ballkon
Me dokumentacion eshte afarizem, kamer dhe alarm.


çmimi:500Euro

Nr.kontaktues: 044/301-283;
044/670-608 (viber);
045/904-893 (whatsapp)
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni Ylli / Real Estate


Similar ads