HP ZBook 17 G3, 17Inch

Price: 450.00 €
HP ZBook 17 G3, 17Inch

details

posted
8 January 17:16
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Super Zbritje ne MultiTech!!

HP ZBook 17 G3, 17Inch

Processori:
i7 - 6820HQ 2.7GHz - Gjenerata 6.
4 cores, 8 threads

Ram memorie:
40GB DDR4 So-Dimm 260-pin
(4 Hapesira per RAM Memorje)

Hardisku:
768GB M.2 SSD NVMe,PCI Express
(model i shpejt i diskut)

Interneti:
Wi-Fi

Ekrani:
17inch
Full HD
HDR

Grafika:
Intel HD Graphics 530
Grafika:
NIVIDIA Quadro M3000M 4GB

Te tjera:
SD Card slots (SD kartel)
Ethernet Port
HDMI Port
Thunderbolt, USB 3.2 Gen 1 Port. USB Type-C™
17 inch, Full HD
Fingerprint
Adapter origjinal HP
etj

Batteria e mban mbi 3-4 ore (varesisht nga puna qe e kryni)
(Bateria shum e mire)

Nr ID: 202662

Çmimi : 450€

Transporti falas per Kosove 🚚
5 Euro per Shqiperi dhe Maqedoni 🚚

›››› Multitech ‹‹‹‹
Tel: 045840725

Per me shume detaje na kontaktoni.
Adresa:
Prishtina e Re, Holger Petersen - Prishtine
(prapa spitaleve, perball Illyrian Castle Restaurant dhe Berisha Group)


Similar ads