Shes pjes iveko 8 13 dhe 11 16

Price: With agreement
Shes pjes iveko 8 13 dhe 11 16

details

posted
2 February 21:38
category
Automjete > Kamionë
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Shes pjes te ivekos shes motorrin iveko 16 ne gjendje shume te mire eshte i montuar ne kamion dhe mund te testohet shes sanaka qmimi i lire NR.kontaktues:044 231 156


Similar ads