TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

Price: With agreement
TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

details

posted
22 February 18:18
category
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma muzik Koncerte Syneti Kanagjeqe Panaire Party si dhe qdo aheng familjar.Shatora janë te dimensioneve te ndryshme sipas deshires dhe nevojes.Shatorra janë prodhim gjerman te cilesise se lartë
Per Info dhe rezervime kontakto
Xhabir Jashari
Tel 044 213 036
Viber +383 49 213 036
Ne Facebook TENDA ME QIIRA


Similar ads