SHES 4 BANDASH PER BMW 16COLL SHUM TMIR

Price: 95.00 €
SHES 4 BANDASH PER BMW 16COLL SHUM TMIR

details

posted
31 March 20:28
category
Automjete > Autopjese dhe paisje
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

SHES BANDASH PER BMW 16COL
qmimi 95ero per tkatrit
Nese i keni goma mund ti muntoni dhe balanconi n kete qmim AUTO GOMA HETA...prishtin
+37745207664 viber$


Similar ads