Opel

Price: 10.00 €
Opel

details

posted
6 January 22:39
category
Automjete > Autopjese dhe paisje
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Radio me komanda vollani
per opel zafira, astra g

Cd nuk e lexon per at e ka kete cmim simbolik
Vetem permes FM modul zerimi tjerat ne rregull perveq cd


Similar ads