AUX Golf 6 Passat touran RNS 510 RCD 510

Price: 25.00 €
AUX Golf 6 Passat touran RNS 510 RCD 510

details

posted
1 July 13:20
category
Automjete > Autopjese dhe paisje
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Shes Aux Origjinal qe lidhet ne kuti si ne foto.
Aux i bon per radiot RNS 510 dhe RCD 510 si ne foto.
Transporti Gratis ne tere Kosoven
per info dhe porosi kontakt ne inbox


Similar ads